slideup

SZCZENIĘTA Z MIOTU E W NOWYCH DOMACH Z dnia 18 kwietnia 2018

Szczenięta z miotu E później niż zwykle rozjechały sie do nowych domów. Pewnie dlatego, że większośc z nich "wyemigrowała" za granicę, czyli musielismy czekać, aż osiągną odpowiedni wiek do podróży, wyrobienia paszportu itp.

 

ELEONORA - zostaje z nami. To kopia mojego ukochanego BONO , więc choćby z tego powodu jej miejsce jest  w naszym domu.

 

ELMO -  wyjechał do Niemiec gdzie dołączył do emerytowanej wyżełki węgierskiej, by umilić jej czas. Teraz nasz ELMO nazwywa sie LEO.

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                       

 

EMMY - nasza najmniejsza z dziewczynek jest maskotką całej rodziny i chociaż pewnie na ringach jej nie zobaczymy, to pewnie kiedyś znajdziemy czas i okazję, by podziwiać jak wyrosła.

 

EMANUEL  - ( MANU ) wyjechał do słonecznej Italii gdzie z całą pewnością cieszyć się będzie dużą dawką słońca, zieleni i szaleństwa przez cały rok. Już wkrótce rozpocznie karierę wystawową - mam nadzieję z sukcesami.

 

 

ELLA -  podobnie jak ELMO wyjechała do Niemiec dołączając do whippeciej rodzinki. Prawdopodobnie niebawem zaczniemy ją podziwiać na ringach nie tylko w kraju, ale również za granicą.

 

EVITA -  zupełnie nieoczekiwany powrót do korzeni. Nasza słodka Evitka jedzie do Hodowli Roborovski skąd pochodzi jej mamusia. Dla mnie to wielka radość i duma , że moja praca hodowlana została przez Lenkę Kopecką doceniona.
Lenko troszcz sie dobrze o moją Gwiazdeczkę. EVITKA spędziła z nami dużo czasu więc bardzo się do niej przywiązaliśmy.

 

EMMA  -  musiała odbyć bardzo długą podróż. Poleciała do Stanów Zjednoczonych, by dołączyć do porcelanowej ekipy ( ASIA i LEVI ) swojej pani Barbary. Przed nią niemałe wyzwanie. Będzie, podobnie jak jej porcelanowi przyjaciele szkolić się w poszukiwaniu zaginionych zwierząt ( psów , kotów itp.). Dużo szczęscia i sukcesów maleńka.

 

 

 

 

 

 

Powrót

„Pies jest jedyną istotą na świecie,
która bardziej kocha Ciebie niż siebie samego.” - J. Billangs