slideup

SZCZENIĘTA Z MIOTU "D" W NOWYCH DOMACH Z dnia 09 lipca 2017

Kiedy szczenieta dorosną i przychodzi trudny okres rozstania zawsze zadaję sobie pytanie  - Jak będą się miały w nowym domu ?
Czy będą spełnieniem oczekiwań swoich nowych właścicieli ?
Czy będą powodem szczęścia i radości? Czy same również będą szczęśliwe?
Nic bardziej mnie nie cieszy, niż późniejsze informacje lub zdjęcia potwierdzające, że dokonałam dobrego wyboru domu dla moich " dzieci ".
Z przyjemnością pozostaję w stałym kontakcie ze wszystkimi którzy tego pragną, potrzebują . Chętnie służę im radą i pomocą.
Cieszę się gdy moi wychowankowie rozpoczynają karierę wystawową, ale wbrew powszechnym przypuszczeniom wcale nie uważam, że to podstawowe kryterium poziomu satysfakcji.
Wszak kariera wystawowa trwa krótko, a szczęśliwego domu, stabilizacji i pełnej miski nic nie zastąpi.
Tymczasem od właścicieli szczeniąt z miotu D docierają same dobre wieści i piękne zdjęcia.
Na zdjęciach poniżej DARGO, DUNA, DYZIO, DRAHIM, DE LA ROSETHAL.

DARGO

W domu czekał na niego Mały Generał czyli charcik włoski, w tak zwanym statecznym wieku, idealnie zadomowiony, rozpieszczony, wychuchany. I jak tu sprawnie i bezboleśnie zabrać mu trochę tych przywilejów?
DARGO wiedział jak .............no i zabrał.

 

 

DYZIO

Ten to nie ma lekko. Dotychczasowy , samowładczy domownik, indywidualista (gończy polski)  JAN ma swoje fanaberie. Mały DYZIO jak na porcelana przystało miał nieco utemperować destrukcyjne zapędy JANA.
A co jeśli siła perswazji gończego polskiego przewyższa szlachetne intencje porcelanów ?
Na wszelki wypadek Pani Agata Malinowska już kupiła karnet do psiego przedszkola.

 

   

DUNA

Już od pierwszego dnia nasza perełka dostała bojowe zadanie - utemperować trochę Jack Russel Teriera dotychczas rządzącego w 4 ścianach. Liczę na to, że tak będzie, chociaż  tymczasem, słodka, cichutka DUNA robi wszystko, by dorównać szybkością swojemu terierowemu przyjacielowi.

 

 

 

 

 

DRAHIM

 

I co ja tu będe wymyślać, zacytuję po prostu maila od właścicielki - Pani Magdaleny Buckiej :

..."Drahim jest cudownym, mądrym, dostojnym i opanowanym psem, zachowanie godne ma księcia, od pierwszych chwil zdobył nasze serca i niezmiernie się cieszę, że wybraliśmy psa który okazał się mieć taki wspaniały charakter. Te mądre, psie oczy mówiły do mnie już od pierwszych zdjęć,a teraz to już jesteśmy w nim po prostu zakochani"...

 

 

 

 

 

 

DE LA ROSENTHAL

Nie ma jak wygrac los na loterii!! Ledwo nasza ROSY zaaklimatyzowała się w nowym domu, a już zafundowali jej ekskluzywne wakacje.
I jak tu ich nie kochać ! No nie da się !

 

 

Powrót

„Pies jest jedyną istotą na świecie,
która bardziej kocha Ciebie niż siebie samego.” - J. Billangs