slideup

FANTA NOVA ESPERA Z dnia 16 grudnia 2018

O Fancie mogłabym już chyba książkę napisać. Jeśli nie ja, to jej nowy Pan na pewno. Chyba nie ma takich słów zachwytu, których by o niej nie wypowiedział.
Wydaje mi się.....ba ! jestem wręcz pewna, że  o żadnym moim dziecku nie wiem tak wiele. Co i kiedy je, jak śpi  i z kim, kogo odwiedza, poznaje, spotyka. A  przecież jest tak daleko...
Niczym Kolumb pojechała na nowo odkrywać Amerykę. Jestem pewna, że poznaje ją od tej najlepszej, najpiękniejszej strony.
Rob ( jej  ukochany tatuś ) sprawia, że czuję jakby nigdy ode mnie nie wyjechała. Mogę cieszyć się wraz z nim jej pierwszymi (małymi i wielkimi) sukcesami, przeżywać rozstania, analizować  rozwój . To chyba najlepsza nagroda dla hodowcy i jeszcze większa radość dla opiekuna który spędził z nią pierwsze cztery miesiące życia.
FANTA to chyba jedno z niewielu szczeniąt tak wyczekiwane i wymarzone przez nabywcę. Jej wybór też nie był przypadkowy.
Rob od początku wiedział, że chce mieć u siebie dziecko naszej Poe. Dlaczego ? Bo ma w sobie szlachetność, kruchość , delikatność która go zauroczyła.
Cierpliwie czekał na swoją wymarzoną dziewczynkę .... a na jej przyjazd przygotował się starannie, wręcz profesjonalnie.
Po dziś dzień wkłada wiele pracy  w proces jej właściwiej socjalizacji i szkolenia.
Może kiedyś będę miała możliwość ponownego ujrzenia mojej dziewczynki. FANTUSIU  obiecuję  - babcia kiedyś cię odwiedzi.
Rob !  Już dzisiaj wpraszam się do Ciebie na twoją najlepszą kawę na świecie i niewyobrażalnie kaloryczne tosty.

 

 

 

 

Powrót

„Pies jest jedyną istotą na świecie,
która bardziej kocha Ciebie niż siebie samego.” - J. Billangs